ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Ātrumposmi
Nr. Nosaukums Garums Datums Starta laiks
SS 12 Liepāja 2 24,99 km 02.02.2014 15:00

Apraksts

Nosaukums: Liepāja 2

Datums: 2. februāris

Distance: 24,99 km

Ātrumposmu slēdz: 13:50

Pirmās automašīnas starts: 15:00

Ātrumposmu atver: 17:00

Labiekārtoti skatpunkti Nr.: 4

Skatpunkti Nr.: 1 / 2 / 3

 

Aicinām skatītājus apmeklēt labiekārtotos skatpunktus, kur līdzjutēju ērtībām kurinās ugunskurus, atskaņos rallija radio, būs pieejami siltie dzērieni un uzkodas, kā arī nodrošinātas labierīcības.

E> Evakuācijas ceļš. Uz šiem ceļiem auto novietošana pieļaujama tikai vienā ceļa malā.

Lūdzam saudzīgi izturēties pret citu cilvēku īpašumu, nemēslot ceļmalās, kā arī vienmēr piedomāt par savu un apkārtējo cilvēku drošību. Dzirdi! Redzi! Dzīvo!

 

 

 

Ātrumposms sadarbībā ar Liepāju

Divi no Rally Liepāja ātrumposmiem notiks Vecpils trasē pulksten. 11.00 un 15.00, tajos būs pieejams arī Liepājas skatu punkts. Tur turēt īkšķus par sportistiem būs ieradies arī lielākais Liepājas sporta pasākumu atbalstītājs - lauva Liepiņš. Lauva būs klāt, lai radītu pozitīvu noskaņu skatītājiem, kopā ar viņiem atbalstītu sacensību dalībniekus, dalot Liepājas karodziņus un iemūžinot šo lielo notikumu. Stundu pirms pasākuma sākuma ikvienam interesentam būs iespēja satikties un nofotogrāfēties ar Liepiņu. Atraktīvāko un jautrāko bilžu īpašnieki tiks arī apbalvoti. Savas fotogrāfijas ar Lauvu Liepiņu varēs apskatīt Liepājas domes mājas lapā internetā www.liepaja.lv.

Bez ātrām automašīnām un sacensībām, vērts ieplānot arī kādu brīvu brīdi Vecpils iepazīšanai un skaistās apkārtnes baudīšanai. Vecpils pagasts izveidots 1890. gadā un kopumā lepojas ar 529 iedzīvotājiem. Šobrīd Vecpils ir daļa no Durbes novada. Vecpilī noteikti ir vērts apskatīt Svētā Laurencija Romas katoļu baznīcu, kas ir nozīmīgs arhitektūras piemineklis ar unikāliem baroka mākslas darbiem no koka, kā arī Dižlāņu muižas pili ar parku, kura būvēta 19. gs., tajā šobrīd atrodas Vecpils skola. Bet vienkārši dabas mīļotāji novērtēs gleznainās Vecpils ainavas un mežus, kuri priecē visos gadalaikos.

 

 

Rallija kartes

Žurnālā Top Gear Latvija

Vēlies iepazīties ar skatpunktu aprakstiem un paņemt rallija kartes līdzi, tad sagaidi 24. janvāri, kad tās varēsi iegādāties kopā ar žurnāla Top Gear Latvija jaunāko numuru.

 

Google Maps

Rally Liepāja kartes Google Maps formātā skatīt šeit: WWW

 

Google Earth

Savu rallija apmeklējumu vari plānot arī izmantojot Google Earth.

Programmatūrai nepieciešamo failu lejupielādē šeit: KMZ

Google Earth programmatūru iespējams iegūt šeit: WWW