ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Zivju diena

Laika posmā no 2014. gada 31. janvāra līdz 2. februārim Liepājā un tās apkārtnē norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms Rally Liepāja. Lai liepājniekiem un pilsētas visiem būtu iespēja Liepājā interesanti pavadīt laiku, sestdien, 1.februārī, pilsētas promenādē norisināsies pasākums Zivju diena.

- (Aigars Tīdmanis, www.go4speed.lv)

Pasākums notiks no plkst. 11.00 līdz 17.00 un tā laikā ikviens  bez maksas varēs nobaudīt Liepājas Valsts tehnikuma pavāru pagatavotu laša zupu, vērot izrotātus Liepājas Promenādē esošos Jūras spēku flotiles kuģus un uzkāpt uz kuģa klāja. Ja laika apstākļi būs piemēroti un nebūs aizsalis Tirdzniecības kanāls, nelielu ekskursiju ar laivu piedāvās "Četri vēji".

Ikviens „Zivju dienas” apmeklētājs varēs iegādāties gan zivis, gan kūpinātas gaļas izstrādājumus, gan sēklu un riekstu maisījumus un citus gardumus.

Pasākumā ir padomāts par plašu kultūras programmu - Bērnu vokālās studijas „PĒRLĪTES” solisti sniegs muzikālu priekšnesumu, Liepājas ceļojošais leļļu teātris „Maska” piedāvās doties rotaļās un meklēt piedzīvojumus, Šostiks-Bostiks kopā ar dažādiem pasaku tēliem aicinās izzināt Ziemas Rallija būtību.

Par pārsteigumiem parūpēsies arī BMX riteņbraucēji ar sagatavotajiem paraugdemonstrējumiem un Liepājas Jauniešu mājas ielas vingrotāji.  Viesus priecēs arī Tautas deju kolektīvi: PIKC „Liepājas Valsts tehnikums” Jauniešu deju kolektīvs „ODZIŅA”, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas deju ansamblis „RUCAVIETIS” un Vidējās paaudzes deju kolektīvs „KVĒLE”.

Pasākuma noslēgumā uzstāsies Liepājas cirka studija „BEZTEMATA” ar dažādiem cirka priekšnesumiem un nelielu ugunsšovu.

Lai pilsētas viesiem būtu plašākas iespējas uzzināt par citiem pasākumiem pilsētā, kā arī doties tūristiem domātās ekskursijās, Liepājas reģiona tūrisma birojam  laika posmā no 31.janvāra līdz 2.februārim ir mainīts darba laiks:

*) 31.janvārī no plkst. 9.00-19.00;

*) 1.februārī no plkst. 8.00-19.00;

*) 2.februārī no plkst. 7.00-12.00.

1.februārī nakts klubs „Fontaine Palace” ir sagatavojis īpašu piedāvājumu - uzrādot rallija skatītāja karti, ieeja mūzikas klubā ir bez maksas. Savukārt kokteiļbārā ''Red Sun Buffet'', Pasta ielā 2. Sākot no 29.janvāra līdz 2.februārim uzrādot ''Rally Liepāja'' ieejas karti no plkst. 23.00-00.30 piedāvās īpašiem kokteiļiem atlaidi  50% .

1.februārīplkst 17:00, Promenade Hotel Hika zālē notiks koncertcikla “Iededz gaismu”koncerts“Mūzikas pērles vijolei”.Piedalās - Ilze Zariņa (vijole), Līna Andrejeva (klavieres). Repertuārs: L. van Bēthovens, P. Čaikovskis, E. Šosons, P. Sarasate, A. Hačaturjans, S. Prokofjevs. Biļetes iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv un koncerta norises vietā.

Visiem ziemas rallija līdzjutējiem, kuri vēlas izmantot iespēju bez maksas nokļūt uz ātrumposmiem Vecpilī, svētdien, 2.februārī, jāpulcējas plkst. 10.00 pie viesnīcas “Līva”. Uz ātrumposmiem kopumā dosies divi autobusi, kas līdzjutējus nogādās gan uz Vecpili, gan atpakaļ uz Liepāju – viens autobuss atpakaļceļā uz Liepāju dosies pēc pirmā ātrumposma un viens autobuss pēc otrā ātrumposma. Pirmā ātrumposma sākums plkst. 11.00, bet otra ātrumposma – plkst. 15.00.