ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Ziemas Festivāls Liepājā

Ziemas Festivāls Liepājā

Ziemassvētki un gadumija ir brīnumu, pārsteigumu un paliekošu izjūtu gaidīšanas laiks. To visu no 1. decembra līdz pat 2. februārim piedāvā Liepājas Ziemas Festivāls.

Šajā laikā Liepāja ir viena no visskaistāk izgreznotajām Latvijas pilsētām. Lai to redzētu un iepriecinātu sevi un savus mīļos, aicinām Jūs baudīt visdažādākos kultūras, sporta un izklaides pasākumus, kā arī īpaši veidotus tūrisma piedāvājumus un atlaižu akcijas.

1. decembrī iedegsim kuplāko Latvijas egli, bet Liepājas atlaižu un īpašo piedāvājumu akciju noslēgsim februāra sākumā, kad Liepāju pierūcinās Eiropas rallija čempionāta posms Rally Liepāja.

Atbrauciet, lai baudītu piparkūku un karstvīna smaržu, pilsētas sirdī ieraudzītu Latvijā lielāko Adventes vainagu. Iedomājieties vēlēšanos un dodieties tieši pāri romantiskajam tiltiņam, zem kura pārziemo Rožu laukuma košā vasaras rota – rozes! Bērniem patiks Piparkūku pilsētiņa ar mājiņām un slidkalniņiem, kas ierīkota turpat blakus Rožu laukumam. Apbrīnas vērtas būs gaismu projekcijas dažādās pilsētas vietās un Ziemassvētku egle, kas izveidota no 600 mazām sudrabeglītēm. Paceliet acis uz augšu, pilsētas centrālajā ielā manīsiet baltākās sniega mežģīnes, bet uz Karostas tilta Jūs laipni sveicinās pilsētas sargeņģeļi, kuri jau ir kļuvuši par zīmolu Ziemassvētku laikam vēju pilsētā. Un tas nebūt vēl nav viss... Gida pavadībā iespējams aplūkot visas interesantākās Liepājas rotas un uzzināt daudz jauna par pilsētu. Kad jau gana staigāts, dodieties īpašā braucienā ar Gaismas tramvaju. Pēc ziemīgās pastaigas iesakām sasildīties ar glāzi karsta dzēriena kādā no viesmīlīgajiem pilsētas restorāniem vai kafejnīcām un baudīt mierpilnu atpūtu komfortablās pilsētas naktsmītnēs.

Aktīvās atpūtas cienītājiem arī nenāksies vilties, jo priekšā ir stinšu gaidīšanas svētki, ziemas slidošana, slēpošana, veikbords un pūķošana uz ledus. Paķerot līdzi peldbikses, pludmales siltumu Liepājā var baudīt visu cauru gadu!

Visus Ziemas Festivāla Liepājā pasākums skatīt šeit: http://liepaja.travel