ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Latvija

Laipni lūdzam Latvijā!

Tūrisma objektu un atpūtas vietu Latvijā ir tik daudz, ka ikviens var atrast savam raksturam un gaumei atbilstošāko. Ziemas mēneši ir īstais laiks, kad nesteidzīgi apskatīt Latvijas novadu un pilsētu kultūrasobjektus, apmeklētu muzejus, izstādes un no jauna atklāt reģionu vēsturiskā mantojuma vērtību. Idejas ceļojumiem un praktisku informāciju, kas var noderēt ceļojot pa Latviju visu gadu meklējiet Latvijas tūrisma nacionālajā portālā www.latvia.travel.

Ceļojiet un „Atklājiet Latviju no jauna”, apjaušot, cik patiesībā daudz vietu tepat Latvijā nav apskatītas un apceļotas. „Atklāj Latviju no jauna” ir Tūrisma valsts attīstības aģentūras organizēta kampaņa vietējā tūrisma veicināšanai. „Atklāj Latviju no jauna” kampaņas laikā iedzīvotāji tiek aicināti apceļot Latvijas novadus un pilsētas, lai atklātu no jauna sev zināmus vai nezināmus tūrisma objektus un vietas. Vairāk uzzināt par kampaņu „Atklāj Latviju no jauna!” un sekot līdzi tās aktualitātēm variet kampaņas mājas lapā www.atklajlatviju.lv un draugiem.lv/atklajlatviju/.

Ceļojot neaizmirstiet lietot jauno „Latvia.Travel” aplikāciju, ko izstrādājusi Tūrisma attīstības valsts aģentūra un, kas paver jaunas – labākas, ērtākas, laika taupības ziņā efektīvākas – ceļošanas, pārvietošanās, iespējas. Aplikācija ir pieejama bezmaksas gan „iPhone”, gan „Android” platformas viedtālruņiem un informācija tajā ir sakārtota piecās kategorijās - apskates vietas, naktsmītnes un ēdināšanas uzņēmumi, tūrisma informācijas centri un notikumu saraksts. Aplikācijas „Latvia.Travel” lejupielādēšana Android tālruņiem - Google Play, iPhone – App Store.