ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Vasīlijs Grjazins nākamgad piedalīsies visos FIA ERČ posmos
08.11.2013

Viens no talantīgākajiem FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) jaunajiem braucējiem Vasīlijs Grjazins, kurš savu brauktprasmi apguvis tieši Latvijā un turpina startēt arī ar Latvijas licenci, paziņojis, ka nākamgad startēs ar Ford Fiesta S2000 automašīnu un plāno piedalīties visos čempionāta posmos.

Vasīlijs Grjazins, Rallye International du Valais 2013 (foto. ERČ)

„Es piedalīšos visos FIA Eiropas rallija čempionāta posmos ar S2000, un varbūt aiznākamajā gadā mēs sēdīsimies R5”, norādīja 19 gadus vecais Grjazins. „Es cīnīšos par godalgotām vietām grants rallijos, taču uz asfalta seguma man nav pieredzes, tādēļ centīšos mācīties cik varu!"

Pilnu nākamā gada sezonu cer aizvadīt arī franču uzlecošā zvaigzne Stefans Lefevrē, kurš mēģina piesaistīt finansējumu, lai sacīkstēs varētu piedalīties ar jauno Peugeot 208 T16, kas tiek būvēta atbilstoši daudzsološajai R5 specifikācijai.

Stefans Lefevrs, Rally Liepāja-Ventspils 2013 (foto. Aigars Tīdmanis, go4speed.lv)

21 gadu vecais Lefevrs, kas ir viens no ātrākajiem braucējiem ERČ 2WD klasē norādīja: „Mēs gribētu palikt Eiropas Čempionātā arī nākošgad, pārejot uz četrriteņu piedziņas auto. Mēs cenšamies rast finansējumu, lai aizvadītu sezonu ar Peugeot 208 R5, kas, cerams, būs mans auto nākamgad.”

Abi jaunie talanti šobrīd atrodas Šveicē, kur piedalās ERČ sezonas pēdējā posmā Rallye International du Valais.Pēc pirmās sacensību dienas, Grjazins atrodas augstajā ceturtajā vietā, no rallija līdera, austrieša Andreasa Aignera, atpaliekot 23,1 sekundi. Savukārt Lefevrs 2WD klasē šobrīd ierindojies ceturtajā vietā, no ātrākās ekipāžas, kuru vada Silvains Mihels, atpaliekot 38,5 sekundes.