ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Karlīne Štāla gatavo Ātruma Cilts kafejnīcā
07.11.2013

Autosportiste un Rally Liepāja rīkotāja Karlīne Štāla šonedēļ viesojās Ātruma Cilts kafejnīcā. Tā kā virtuves piederumi autosportistei nav sveši, tad jau pavisam drīz tika sagatavota īpaša maltīti, kas šajā vēsajā laikā dos tik nepieciešamo spēku un izturību: Kapātas teļa gaļas sautējums ar rudens dārzeņiem Karlīnes gaumē.

(publicitātes foto. no kreisās, šefpavāre Dace un autosportiste Karlīne)

Sākot ar ceturtdienu, 7. novembri, šis ēdiens tiks iekļauts arī Ātruma Cilts kafejnīcas ēdienkartē un gardēži to varēs nogaršot līdz pat svētdienas, 10. novembra, vakaram plkst. 22:00, kad kafejnīca noslēgs kārtējo darba nedēļu.

Rally Liepājā rījotāji kopā ar Ātruma Cilts kafejnīcu ir parūpējušies arī par papildus 100 gramiem iedvesmas, lai iedrošinātu visus nobaudīt šo īpašo maltīti. Proti, pirmie trīs apmeklētāji, kuri pasūtīs šo ēdienu saņems ne tikai izsmalcinātu garšas ceļojumu, bet arī ielūgumu uz 2014. gada ziemā plānoto FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Liepājas un Kuldīgas apkārtnē. Savukārt tie, kuri nebūs paspējuši tikt pie ielūgumiem, kā mazu devu mierinājuma saņems tasi kafijas vai tējas bez maksas.

Ātruma Cilts kafejnīca atrodas Sergeja Eizenšteina ielā 2 un gaidīs Jūs ciemos katru dienu, no plkst. 12:00 - 22:00. Labu ēstgribu!