ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
TV6 translēs FIA Eiropas rallija čempionāta raidījumus
30.10.2013

RA EVENTS un MTG TV Latvija panākušas vienošanos par sešu FIA Eiropas rallija čempionāta raidījumu translēšanu kanālā TV6. Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja vērot sporta kanāla Eurosport sagatavotos apskatus, kurus latviešu valodā ierunās Rally Liepāja rīkotājs Raimonds Strokšs kopā ar TV6 un StarFM ētera personību Normundu Avotiņu.

(foto. Aigars Tīdmanis, go4speed.lv)

Turpmākos sešus sestdienas vakarus kanālā TV6 varēs vērot FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) sezonas un četru noslēdzošo posmu apskatus. Visi raidījumi sāksies plkst. 22:05 un TV6 ēterā turpinās raidījumu Gāzi Grīdā Austrālija un Auto Ziņas iesākto motoru tematiku. Pirmo raidījumu translēs 2. novembrī un tajā varēs vērot ERČ 2013. gada sezonas pirmās daļas apskatu, tajā skaitā arī Latvijā aizvadīto posmu Rally Liepāja-Ventspils.

„Veiksmīgā sadarbība ar TV6 ļāvusi rallija interesentiem sarūpēt pārsteigumu un gada izskaņā latviešu valodā pārraidīt sešus raidījumus, kuros atspoguļoti ERČ notikumi. Skatītājiem šī būs lieliska iespēja valsts valodā gūt plašāku ieskatu par notiekošo čempionātā, iepazīt braucējus un komandas, kā arī novērtēt, kāds rallijs izskatās ārpus Latvijas robežām. Ceru, ka šie raidījumi spēs veicināt rallija popularitāti Latvijā,” Rally Liepāja rīkotājs Raimonds Strokšs.

„Eiropas rallija čempionāts ir Eiropas nozīmīgākais rallijs. Šī gada februārī pirmo reizi Baltijā Raimonds Strokšs un viņa komanda šāda veida pasākumu atveda uz Latviju, un tas pavisam noteikti ir lielākais auto sporta pasākums Latvijā šajā gadā. TV6 ir patiesi lepns, ka būs iespējams pārraidīt šīs sezonas noslēguma apskatus, kas kopskaitā būs seši. Pirmais no tiem būs čempionāta vidussezonas apskats, kurā iekļauts arī posms Latvijā,” TV3 Latvia sporta raidījumu producents un Viasat Sport Baltic programmu direktors Toms Circenis.

(foto. Aigars Tīdmanis, go4speed.lv)

Visi raidījumi sāksies plkst. 22:05. Paredzēto raidījumu datumi un tematika:

*) 2. novembris    FIA Eiropas rallija čempionāta 2013. gada sezonas pirmā daļa

*) 9. novembris    ERČ 9. posms - LOTOS 70th Rally Poland (Polija)

*) 16. novembris  ERČ 10. posms - Croatia Rally (Horvātija)

*) 23. novembris  ERČ 11. posms - Rallye Sanremo (Itālija)

*) 30. novembris  ERČ 12. posms - Rallye International du Valais (Šveice)

*) 7. decembris    FIA Eiropas rallija čempionāta 2013. gada sezona

Atgādināsim, ka nākamgad, no 31. janvāra līdz 2. februārim, Latvijā tiks rīkots ERČ otrais posms Rally Liepāja. Rallija laikā noskaidros arī Latvijas rallija čempionāta (LRČ), 2014. gada sezonas, pirmo divu posmu uzvarētāji. Rallija provizoriskā maršruta karte paredz, ka 232 km un 12 ātrumposmus garās sacensības būs vērojamas Liepājas un Kuldīgas apkārtnē.