ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Rally Liepāja autobraucēji tiksies ar Liepājas jauniešiem
30.01.2014

Ceturtdien, 30.janvārī, plkst. 18:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Rally Liepāja ārvalstu viesi tiksies ar jauniešiem, kuriem būs iespēja sportistiem uzdot jautājumus, kopā nofotografēties, kā arī saņemt autobraucēju autogrāfus. Visi interesenti laipni gaidīti!

Pasākumā piedalīsies un ar jauniešiem tiksies Peugeot Rally Academy komandas vadītājs Vincents Dušers (Vincent Ducher), viens no ERČ Junioru čempionāta favorītiem, čehu autosportists Jans Černijs (Jan Černý), un poļu sportists Gžegošs Gržibs (Grzegorz Grzyb), kurš ir 2013. gada Slovākijas rallija čempions. Pasākuma laikā, jauniešiem būs iespēja arī aplūkot Peugeot Rally Academy pilota Stefana Lefevres Peugeot 208 R2 automašīnu

Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja piedalīties konkursā, atbildēt uz jautājumiem par ralliju un laimēt ieejas karti uz Rally Liepāja Vecpils ātrumposmu, kur varēs nokļūt ar bezmaksas transportu.

FIA Eiropas rallija čempionāta otrais posms Rally Liepāja šogad norisināsies no 31. janvāra līdz 2. februārim, Liepājas un Kuldīgas apkārtnē. Rallija laikā sportistiem būs jāveic 12 ātrumposmi, kuru kopējais garums sasniegs 240 kilometrus.

 - Evita Enģele, sabiedrisko attiecību speciāliste