ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
TV6 translēs 2014. gada Eiropas rallija čempionāta posmu apskatus
10.01.2014

RA EVENTS, SIA un MTG TV Latvia, SIA panākušas vienošanos par divpadsmit FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) 2014. gada posmu apskatu translēšanu kanālā TV6. Par katru ERČ posmu paredzēts rādīt vienu kanāla Eurosprot sagatavotu raidījumu ar rallija notikumu apskatu, savukārt par Latvijā notiekošo Rally Liepāja papildus paredzēts translēt arī katras rallija dienas apskatu.

 - (www.fiaerc.com)

Pirmo rallija apskatu kanālā TV6 būs redzams jau sestdien, 11. janvārī, plkst. 22:00, un tajā būs apkopoti notikumi no ERČ 2014. gada sezonas pirmā posma 31 Int. Jännerrallye, kas no 3. līdz 5. janvārim, norisinājās Austrijā. Plānots, ka visus raidījumus latviešu valodā ierunās autosportists, un Rally Liepāja rīkotājs, Raimonds Strokšs un StarFM raidījuma Starteris vadītājs Normunds Avotiņš.

„Man ir patiess prieks, ka izdevies turpināt pāgājušajā gadā veiksmīgi iesākto sadarbību ar kanālu TV6, šogad to izvēršot jau visa gada garumā. Raidījumi ir interesanti ne tikai rallija līdzjutējiem, bet arī man pašam, kā organizatoram, ļaujot gūt arvien lielāku pieredzi un strādāt, lai Rally Liepāja būtu starp gaidītākajiem rallijiem ERČ sezonā. Vairāki videooperatori trases malā, borta kameras dalībnieku sporta mašīnās un videomateriāls no helikoptera spēj lieliskā veidā parādīt teju visus rallija notikumus, kurus klātienē pat nebūtu iespējams redzēt,” par raidījumiem stāsta Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

„Eiropas rallija čempionāta posms ir viens no nozīmīgākajiem autosporta notikumiem Latvijā par ko liecina arī skatītāju interese par sešiem apskatiem, kurus retranslējām pērn. Kanāls TV6 ir lepns, ka šogad izdevies spert vairākus soļus uz priekšu un skatītājiem pārraidīt visu ERČ 2014. gada sezonu,” TV3 Latvia sporta raidījumu producents un Viasat Sport Baltic programmu direktors Toms Circenis.