ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Piedalies loterijā un vēro Rally Liepāja no putna lidojuma
08.01.2014

FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja organizators RA EVENTS, SIA sadarbībā ar t/p Alfa un Baltijas Helikopters, SIA izsludinājis loteriju, kurā pieci laimīgie varēs iegūt VIP ielūgumu uz ralliju, izvizināšanu ar īstu rallija automašīnu vai iespēju vērot Rally Liepāja no putna lidojuma.

Loterijā varēs piedalīties visi tie, kuri laika posmā no 2014. gada 6. līdz 26. janvārim būs iegādājušies Rally Liepāja ieejas biļeti un brīvdienās līdz 26. janvārim reģistrējušies loterijai t/p Alfa izvietotajā Rally Liepāja stendā, kas būs atvērts 11., 12., 18., 19. un 25. janvārī no plkst. 10:00 līdz 22:00, kā arī 26. janvārī no plkst. 10:00 līdz 17:00. Lai reģistrētos, katram loterijas dalībniekam būs jānorāda gan ieejas biļetes, gan pirkuma čeka vai rēķina numurs.

- Rally Liepāja stends (foto www.lvrally.com)

Loterija noslēgsies 26. janvārī plkst. 18:00, kad norisināsies laimīgo uzvarētāju noteikšana. Kopumā tiks noteikti pieci laimīgi, kuri saņems kādu no pieciem laimestiem. Divi laimīgie iegūs iespēju izvizināties īstā rallija automašīnā. Vēl divi laimēs iespēju vērot Rally Liepāja no putna lidojuma, atrodoties vienā helikopterī ar rallija fotogrāfu, savukārt viens no laimīgajiem iegūs lielo laimestu - gan braucienu ar rallija auto, gan iespēju vērot rallija norisi no putna lidojuma. Tāpat, visi pieci laimīgie saņems arī Rally Liepāja VIP ielūgumu.

„Domāju, ka ziņa par loteriju būs ļoti intriģējoša visiem rallija draugiem, un ceru, ka sagādātie laimesti būs gana vilinoši, lai palīdzētu pieņemt gala lēmumu par Rally Liepāja apmeklējumu. Iespēja sēdēt blakus kādam no ERČ rallija pilotiem testos pirms rallija vai lidojums virs ātrumposmiem varētu piepildīt ne viena vien rallija līdzjutēja sapni, savukārt citiem tas varētu būt pamudinājums apmeklēt vienu no gada zīmīgākajiem pasākumiem Latvijas autosporta dzīvē. Vēlos pateikties t/p Alfa un Baltijas Helikopters par iespēju rallija entuziastiem sagādāt šādu akciju,” piedalīties loterijā iedrošina Rally Liepāja direktors, Raimonds Strokšs.

- Raimonds Kisiels (foto www.lvrally.com)

Loterijas noteikumus skatīt ŠEIT. Loterijas atļauja Nr. 6789.