ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Uzsākta Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība
03.12.2013

Vairākās tirdzniecības vietās Latvijā uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ziemas posma Rally Liepāja biļešu tirdzniecība. Arī šoreiz ieejas biļete, iepriekšpārdošanā līdz 31. decembrim, maksās 10 latus un dos iespēju apmeklēt visus Rally Liepāja ātrumposmus.

Iegādājoties ieejas biļeti uz visiem rallija ātrumposmiem, komplektā saņemsiet arī kakla lentu, drošības informācijas bukletu un rallija uzlīmi. Viena šāda skatītāja komplekta cena, iepriekšpārdošanā līdz 2013. gada 31. decembrim, būs LVL 10,00/ EUR 14,23. Līdzīgi kā iepriekš, rīkojot Rally Liepāja-Ventspils, skatītāja komplekta cena no 2014. gada 1. janvāra tiks paaugstināta, un tas maksās LVL 14,06/ EUR 20,00. Rallija norises laikā, pie ieejas ātrumposmos, būs iespējams iegādāties arī vienreizēju ieejas biļeti atsevišķā ātrumposmā, un tā maksās LVL 8,43/ EUR 12,00.

„Rally Liepāja biļešu cena iepriekšpārdošanā netiks mainīta, un tā būs desmit lati uz abām rallija dienām. Domāju, ka šī ziņa daudziem atvieglos arī Ziemassvētku dāvanu sarūpēšanu, jo īstenie rallija draugi par šādu pārsteigumu noteikti tikai priecāsies,” Rally Liepāja organizatorsRaimonds Strokšs. „Divās sacensību dienās, 12 ātrumposmos skatītāji varēs vērot Eiropā ātrāko un meistarīgāko autosportistu cīņas. Lai gan pieteikšanās rallijam vēl nav sākusies, tomēr dalībnieki interesējas par iespēju startēt mūsu rallijā un jau šodien zinu, ka rallijā startēs Latvijā līdz šim neredzētas ekipāžas.”

Rally Liepāja ātrumposmus bez maksas varēs vērot bērni līdz 10 gadu vecumam un invalīdi, kuriem, pie ieejas ātrumposmā, biļešu kontrolierim būs jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Savukārt pensionāri, kuri vienu skatītāja komplektu iegādāsies kādā no četriem tūrisma informācijas centriem, uzrādot derīgu pensionāra apliecību, saņems 10% atlaidi.

Rally Liepāja biļetes varēs iegādāties šādās tirdzniecības vietās:

  • Rallija veikalā shop.lvrally.com;
  • Ātruma Cilts kartinga hallē, Sergeja Eizenšteina iela 2, Rīga;
  • Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā, Kalnciema iela 35, Rīga;
  • Narvesen mazumtirdzniecības vietās TC ALFA, Brīvības gatve 372, Rīga;
  • Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojā, Rožu laukums 5/6, Liepāja;
  • Kuldīgas Tūrisma attīstības centrā, Baznīcas iela 5, Kuldīga;
  • Talsu novada Tūrisma informācijas centrā, Lielā iela 19/21 (Talsu tautas namā), Talsi;
  • Saldus Tūrisma informācijas centrā, Striķu iela 3 (ieeja no Kalpaka laukuma), Saldus.