ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:

Francūzis Braiens Bufjē bija laikam visslavenākais no šāgada FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posma Rally Liepāja dalībniekiem, un Liepājā viņš ieradās gandrīz no Montekarlo WRC rallija goda pjedestāla - pasaules meistarsacīkšu sezonas atklāšanas posmā Bufjē izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vienīgi pasaules čempionam Sebastjenam Ožjēram (Volkswagen).

Pagājušās nedēļas nogalē Rally Liepāja atnāca, ieraudzīja un uzvarēja soms Esapeka Lapi (Esapekka Lappi). Šajā rakstā uzzināsiet, kā Škoda Motorsport jaunākā zvaigzne, lidojošais soms, kopā ar stūrmani Jani Fermu (Janne Ferm) izcīnīja pirmo vietu  FIA Eiropas rallija čempionāta otrajā posmā.

Vasilija Grjazina (Vasily Gryazin) izcilais sniegums un iegūtā 2. vieta Rally Liepāja, kas bija FIA Eiropas rallija čempionāta otrais posms, nodrošināja jaunajam krievu pilotam prestižo Kolina Makreja balvu “Colin McRae ERC Flat Out Trophy”.

Svētdien, 2. februārī ar Škoda Motorsport uzvaru noslēdzās FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms Rally Liepāja. Par uzvarētāju kļuva somu ekipāža Esapeka Lapi/ Jane Ferms (Škoda Fabia S2000), pārsvaru pār tuvāko sekotāju Vasīliju Grjazinu (Ford Fiesta S2000)nostiprināja vien rallija noslēdzošajos ātrumposmos. Trešajā vietā finišēja Peugeot Rally Academy ekipāža Kreigs Brīns/ Skots Martins (Peugeot 207 S2000).

02.02.2014

Pēc aizvadītiem desmit ātrumposmiem Rally Liepāja vadībā nostiprinājies Škoda Motorsport komandas somu braucējs Esapeka Lapi (Škoda Fabia S2000), kurš izcīnījis uzvaras trijos no četriem dienas ātrumposmiem.

02.02.2014

Spraiga cīņa par uzvaru Rally Liepāja izvērtusies starp Škoda Motorsport komandas somu braucēju Esapeku Lapi (Škoda Fabia S2000) un ar Latvijas licenci startējošo krievu braucēju Vasiliju Grjazinu (Ford Fiesta S2000). Pēc SS8 LDz Cargo 1 vadībā atrodas Lapi, kurš par 3,3 sekundēm apsteidz Grjazinu.

02.02.2014

Sestdien, 1. februārī norisinājās pirmie seši FIA Eiropas rallija čempionāta otrā posma Rally Liepāja ātrumposmi. Dienas noslēgumā, rallija vadībā izvirzījās Škoda Motorsport rūpnīcas komandas braucējs, soms Esapeka Lapi (Škoda Fabia S2000), kurš tuvāko sekotāju Vasiliju Grjazinu (Ford Fiesta S2000)apsteidz vien par 2,6 sek. Trešajā vietā, šobrīd Kreigs Brīns, kurš no līdera atpaliek 59,2 sek.

01.02.2014

Pēc pirmajiem četriem ātrumposmiem Rally Liepāja vadībā joprojām atrodas ar Latvijas licenci startējošais Vasilijs Grjazins (Ford Fiesta S2000), taču cīņa par sekundēm ir sīva un tuvākais sekotājs Škoda Motorsport rūpnīcas komandas braucējs Esapeka Lapi (Škoda Fabia S2000) atpaliek 18,4 sekundes.

01.02.2014

Piektdienas pēcpusdienā uznākušais sniegputenis un ātrumposmu seguma izmaiņas lika sportistiem pielietot visas savas prasmes, lai pielāgotu savas stenogrammas un uzrādītu konkurētspējīgu rezultātu. Pēc pirmajiem dieviem sniega klātajiem un slidenajiem ātrumposmiem līderpozīcijās izvirzījušies ar Latvijas licenci startējošie Vasilijs Grjazins/Dmitrijs Čumaks (Ford Fiesta S2000).

31.01.2014

Šodien, ar 4,19km garu kvalifikācijas posmu prioritātes braucējiem, sākās FIA Eiropas rallija čempionāta otrais posms Rally Liepājā. Vēlāk notikušajā preses konferencē, pirmo starta pozīciju izvēlējas franči Roberts Konsani/ Vinsents Landē (Peugeot 207 S2000), kas šodien uzrādīja 13. ātrāko laiku. Kvalifikācijas posma uzvarētāji, vācieši Zeps Vīgands/ Franks Kristians (Škoda Fabia S2000) startēs septītie.

31.01.2014

Sestdien, 1. februārī pie SS1/4 Sports bārs OPTIBET pirmā skatpunkta norisināsies Optibet Winter Cup hokeja turnīrs. Hokeja turnīrs uz ātrumpoma malā aizsalušā dīķa sāksies plkst. 10:30. Turnīrā piedalīsies sešas amatieru komandas, un vienā no tām izveidota no rallija braucējiem, kuras sastāvā spēlēs – Rihards Rāviņš, Mārtiņš Kalniņš un Raivis Ozoliņš.

31.01.2014

Informācija par specbalvām dalībniekiem.

30.01.2014

Ceturtdien, 30.janvārī, plkst. 18:00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, Rally Liepāja ārvalstu viesi tiksies ar jauniešiem, kuriem būs iespēja sportistiem uzdot jautājumus, kopā nofotografēties, kā arī saņemt autobraucēju autogrāfus. Visi interesenti laipni gaidīti!

28.01.2014

Tuvojoties vienam no šī gada lielākajiem autosporta notikumiem Latvijā, Rally Liepāja organizatori sagatavojuši īsu apkopojumu ar svarīgāko informāciju, kas rallija līdzjutējiem kalpos kā skatītāja ceļvedis.

28.01.2014

20-gadīgajam un daudzsološajam krievu sportistam ir priekšā FIA Eiropas rallija čempionāta ‘mājas’ posms jeb Rally Liepāja, kurā no 31.janvāra līdz 2.februārim viņš startēs ar savu Ford Fiesta S2000.

26.01.2014

Šodien tirdzniecības parkā Alfa veica gala izlozi un noteica Rally Liepāja loterijas laimīgos. Klātesot RA EVENTS direktoram Raimondam Strokšam un Baltijas Helikotpres pārstāvim Aldim Paugam, galveno laimestu - izbraucienu ar īstu rallija automašīnu, iespēju vērot ralliju no putna lidojuma un divus VIP ielūgumus uz ralliju ieguva Dace Rutule. Apsveicam.

25.01.2014

Laika posmā no 2014. gada 31. janvāra līdz 2. februārim Liepājā un tās apkārtnē norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms Rally Liepāja. Lai liepājniekiem un pilsētas visiem būtu iespēja Liepājā interesanti pavadīt laiku, sestdien, 1.februārī, pilsētas promenādē norisināsies pasākums Zivju diena.

22.01.2014

Kamēr līdz FIA Eiropas rallija čempionāta sniega un ledus posmam Latvijā atlikušas mazāk kā 9 dienas, tāpēc mēs Jums piedāvājam 9 iemeslus, kāpēc Rally Liepāja ir obligāti apmeklējamo pasākumu sarakstā.

21.01.2014

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) vicečempions un Pasaules rallija čempionāta posma Rallye Monte Carlo otrās vietas ieguvējs Braiens Bufjē šā mēneša beigās iegriezīsies Latvijā, kur notiekošajā Rally Liepāja startēs ar PH Sport Citroën DS3 RRC automašīnu.

18.01.2014

Rally Liepāja dalību pieteicis franču autosportists Braiens Bufjē, kurš Latvijā startēs ar savu ilglaicīgo stūrmani Havjēru Panseri. Ekipāžas rīcībā būs FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) noteikumiem atbilstoša Citroën DS3 RRC automašīna.

14.01.2014

Nekautrējies, esi atjautīgs, bet domā ātri un, iespējams, tieši uz Tavu jautājumu atbildēs viena no spožākajām 2014. gada FIA Eiropas rallija čempionāta zvaigznēm Esapekka Lappi.

10.01.2014

RA EVENTS, SIA un MTG TV Latvia, SIA panākušas vienošanos par divpadsmit FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) 2014. gada posmu apskatu translēšanu kanālā TV6. Par katru ERČ posmu paredzēts rādīt vienu kanāla Eurosprot sagatavotu raidījumu ar rallija notikumu apskatu, savukārt par Latvijā notiekošo Rally Liepāja papildus paredzēts translēt arī katras rallija dienas apskatu.

08.01.2014

FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja organizators RA EVENTS, SIA sadarbībā ar t/p Alfa un Baltijas Helikopters, SIA izsludinājis loteriju, kurā pieci laimīgie varēs iegūt VIP ielūgumu uz ralliju, izvizināšanu ar īstu rallija automašīnu vai iespēju vērot Rally Liepāja no putna lidojuma.

02.01.2014

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) posma Rally Liepāja organizators publiskojis pirmos saņemtos dalībnieku pieteikumus, starp kuriem arī autoražotāja komanda Škoda Motorsport. Komandas sastāvā ar Škoda Fabia S2000 automašīnu Latvijā startēs FIA Āzijas un Klusā okeāna rallija čempionāta 2013. gada sezonas otrās vietas ieguvējs, soms Esapekka Lappi.

01.01.2014

FIA Eiropas rallija čempionāta otrā posma rīkotājs RA EVENTS aicina pieteikties ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, kuri būtu ieinteresēti līdzdarboties Rally Liepāja norisē un sacensību laikā no 31. janvāra līdz 2. februārim Liepājas un Kuldīgas apkārtnē nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus rallija dalībniekiem un skatītājiem. Ēdināšanas uzņēmumi savus pakalpojumus varēs sniegt izveidotajos skatītāju skatupunktos, kā arī servisa parkos.

11.12.2013

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) rīkotājs Eurosport Events atklāja, ka 2014. gada FIA Eiropas rallija čempionāta ietvaros tiks sumināti lietpratēji braukšanā pa dažādiem segumiem, piešķirot trīs jaunus titulus* - ERČ Asfalta Meistars, Grunts Meistars un Ledus Meistars. Šie tituli tiks piešķirti braucējiem, kuri uzrādīs labākos rezultātus 2014. gada ERČ sezonas attiecīgā seguma rallijos.

03.12.2013

Vairākās tirdzniecības vietās Latvijā uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ziemas posma Rally Liepāja biļešu tirdzniecība. Arī šoreiz ieejas biļete, iepriekšpārdošanā līdz 31. decembrim, maksās 10 latus un dos iespēju apmeklēt visus Rally Liepāja ātrumposmus.

28.11.2013

FIA Eiropas rallija čempionāts rīkotājs Eurosport Events ar prieku paziņo vairākus aizraujošus jaunumus saistībā ar 2014. gada sezonu, kas tika apstiprināti pagājušajā mēnesī (31. oktobrī) FIA Rallija komisijas sanāksmē Ženēvā. Visi šie priekšlikumi jāapstiprina Pasaules autosporta padomei tās sanāksmē decembrī.

16.11.2013

„Mēs pie šā kalendāra esam strādājuši vairākus mēnešus, lai radītu tādu pasākumu plānu, kas aptver dažādus ceļu segumus un reljefu, taču vienlaikus ir pārdomāti izkārtots visas sezonas garumā. Mēs esam nodrošinājuši arī lielisku labi zināmu un jaunu ralliju sajaukumu, kā arī augstākās raudzes pasākumus, piemēram, Acropolis Rally, Circuit of Ireland Rally, Tour de Corse un Cyprus Rally.”

16.11.2013

Iepazīstoties ar publicēto provizorisko 2014. gada kalendāra, kļūst skaidrs, ka nākamajā gadā FIA Eiropas Rallija Čempionātā tiks iekļautas nopietnas sacīkstes un patiešām labi pasākumi. Pamatojoties uz FIA Rallija komisijas sanāksmi, kas pagājušā mēnesī notika Ženēvā, ERČ rīkotājs Eurosport Events ar prieku publisko 12 posmu kalendāru, ko FIA Pasaules autosporta padome (World Motor Sport Council) plāno apstiprināt savā decembra sanāksmē Parīzē.

15.11.2013

Šis rudens Baltijas autosporta reģionam ir bijis lieliem un iespaidīgiem jaunumiem bagāts - vispirms atklāta informācija par Lietuvas iekļaušanos Pasaules rallija čempionāta (WRC) kalendārā, tad Eiropas rallija čempionāta (ERČ) rīkotāju lēmums slēgt trīs gadu sadarbības līgumu par posma rīkošanu Latvijā.

08.11.2013

Viens no talantīgākajie FIA Eiropas rallija čempionāta jaunajiem braucējiem Vasīlijs Grjazins, kurš savu brauktprasmi apguvis tieši Latvijā un turpina startēt arī ar Latvijas licenci, paziņojis, ka nākamgad startēs ar Ford Fiesta S2000 automašīnu un plāno piedalīties visos čempionāta posmos.

 

07.11.2013

Autosportiste un Rally Liepāja rīkotāja Karlīne Štāla šonedēļ viesojās Ātruma Cilts kafejnīcā. Tā kā virtuves piederumi autosportistei nav sveši, tad jau pavisam drīz tika sagatavota īpaša maltīti, kas šajā vēsajā laikā dos tik nepieciešamo spēku un izturību: Kapātas teļa gaļas sautējums ar rudens dārzeņiem Karlīnes gaumē.

30.10.2013

RA EVENTS un MTG TV Latvija panākušas vienošanos par sešu FIA Eiropas rallija čempionāta raidījumu translēšanu kanālā TV6. Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja vērot sporta kanāla Eurosport sagatavotos apskatus, kurus latviešu valodā ierunās Rally Liepāja rīkotājs Raimonds Strokšs kopā ar TV6 un StarFM ētera personību Normundu Avotiņu.

16.10.2013

Esat laipni gaidīti Rally Liepāja 2014

16.10.2013

Latvija turpmākos trīs gadus uzņems FIA Eiropas rallija čempionātu, tā paredz vienošanās starp čempionāta rīkotāju Eurosport Events un rallija organizatoru RA EVENTS. FIA Eiropas rallija čempionāta 2014. gada sezonas kalendārā Latvijai paredzēts otrais posms – Rally Liepāja, kas no 31. janvāra līdz 2. februārim norisināsies Liepājas un Kuldīgas apkārtnē.